Skip to content

Nowoczesna architektura : Tucker Design Award 2012 / Gustafson Guthrie Nichol + Crosby Schlessinger Smallridge

3 miesiące ago

292 words

Dzięki uprzejmości GGN Gustafson Guthrie Nichol (GGN) z Crosby Schlessinger Smallridge (CSS) z Bostonu, ogłoszono niedawno, że są odbiorcami dwuletniej nagrody Tucker Design Award za rok 2012 dla swoich North End Parks w Bostonie, MA.
Po raz pierwszy zaprezentowana w 1977 roku, nagroda jest uznawaną w całym kraju nagrodą za projekt architektoniczny zarówno w branży budowlanej, jak i krajobrazowej i jest wyrazem uznania dla tych, których praca świadczy o doskonałości w zakresie koncepcji, projektowania, budowy i wykorzystania kamienia naturalnego.
Więcej informacji na temat nagród po przerwie.
Parki North End są zbudowane na terenie tunelu I-93, przy głównym wejściu do jednej z najgęściejszych i najbardziej historycznych dzielnic Bostonu.
Parki są zaprojektowane jako system zróżnicowanych przestrzeni, które służą drobno skalowanej dzielnicy mieszkalnej, tworząc jednocześnie jeden, jednolity element progu o większej skali obywatelskiej.
.
To zaszczyt dla GGN i CSS, aby otrzymać tę nagrodę za pracę, która była dla nas radością.
Zakochaliśmy się w dzielnicy North End przy projektowaniu parków i lubię myśleć, że emocje te pojawiły się w starannym wyglądzie kamienia.
powiedział Shannon Nichol, dyrektor GGN.
.
Nasze zainteresowanie pięknymi warstwami ręcznie wykonanych materiałów w pobliskich ulicach wpłynęło na kamienne detale w parkach.
Kolorowe, pełne pasji osobowości w sąsiedztwie również inspirowały naszą selekcję dramatycznego, marmurowego granitu i ogólnego projektu interakcji społecznych w każdej skali ..
Tegorocznymi jurorami konkursu Tucker Design Awards byli Ripley Rasmus, starszy wiceprezes i dyrektor HOK St.
Louis; Rae Price, FASLA, Peridian International, Newport Beach, Kalifornia oraz Peter MacKeith, Associate Dean, Sam Fox School of Design and Visual Arts w Washington University St.
Louis.
[hasła pokrewne: dywany perskie, olx legnica, nowoczesne kaloryfery ]

Powiązane tematy z artykułem: dywany perskie nowoczesne kaloryfery olx legnica