Skip to content

Nowoczesna architektura : Ghost Town planuje w Nowym Meksyku testowanie nowych technologii

6 miesięcy ago

271 words

Pegasus Global Holdings, LLC, prywatna międzynarodowa firma zajmująca się rozwojem technologii, ogłosiła plany budowy nowego, zdolnego do opłacania rachunków miasta z dolarami, zdolnego do zamieszkania 35 000 mieszkańców Lea County w Nowym Meksyku.
Jednak nikt tam nie będzie mieszkał.
Puste miasto będzie pełnowymiarowym, w pełni funkcjonalnym miastem testowym, przeznaczonym do umożliwiania i ułatwiania komercjalizacji nowych i powstających technologii.
Szukasz miejsca do przetestowania tej samobieżnej ciężarówki.
Nie szukaj dalej.
Centrum Innowacji, Testowania i Ewaluacji (CITE) zapewni 15-milimetrowy kwadrat bezmiejskich krajobrazów pośrodku pustyni Chihuahuan w Nowym Meksyku.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej o CITE.
Model CITE będzie wzorowany na amerykańskim mieście średniej wielkości XXI wieku, integrującym rzeczywiste środowiska miejskie i podmiejskie z typową infrastrukturą roboczą, aby zapewnić klientom wyjątkową możliwość przetestowania i oceny technologii w warunkach najbardziej zbliżonych do rzeczywistych.
-world aplikacje.
Niektóre z planowanych początkowych obszarów aplikacji użytkownika, które mają być przetestowane i ocenione w ramach CITE, obejmują: Inteligentne systemy transportowe (ITS) Zielona energia: Alternatywne źródła energii (np.
Geotermiczne, słoneczne) Inteligentne technologie sieciowe Rozwój zasobów telekomunikacyjnych (np.
Odsalanie) Bezpieczeństwo z dzięki wsparciu lokalnych i państwowych urzędników, CITE będzie największym na świecie centrum testowania i oceny.
Jak donosi NPR, ostateczne podpisy nie są jeszcze zawarte w umowie dotyczącej nieruchomości, ale wiąże się to z dużym zakupem ziemi i dodatkową 25-letnią dzierżawą z hrabstwa.
CITE ma się rozpocząć w czerwcu.
Odniesienie: CITE-City.com, NPR
[patrz też: jak czytać księgę wieczystą, olx częstochowa, nowoczesne kaloryfery ]

Powiązane tematy z artykułem: jak czytać księgę wieczystą nowoczesne kaloryfery olx częstochowa