Skip to content

Kącik architekta – Guinness Deep-Sea Bar / Jump Studios

5 miesięcy ago

358 words

Dzięki uprzejmości Jump Studios z siedzibą w Jump Studios w Londynie, niedawno ukończono budowę wnętrza łodzi podwodnej dla pierwszego w historii baru głębinowego Guinnessa, który niedawno pogrążył głębiny Bałtyku w Archipelagu Sztokholmskim.
Skok został poproszony o stworzenie wnętrza dla statku (dopasowanie przestrzeni około 11m2), które odzwierciedlało oświadczenie marki Guinness.
Alive Inside ..
Rozwiązaniem był płynny koncept, zbudowany z GRP (tworzywa sztucznego wzmocnionego szkłem), który oddaje uczucie bycia zanurzonym w dynamicznym, płynnym doświadczeniu ..
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt został zamówiony w ramach konkursu Guinness Sea Experience, z okazji 250.
rocznicy kultowej marki.
kiedy Arthur Guinness podpisał 9000-letnią umowę najmu na słynny Browar St.
James.
s Gate w Dublinie.
W ramach globalnej promocji zaoferowano trzy nagrody, w tym wycieczkę do niestandardowego okrętu podwodnego pod marką Guinness.
Dzięki uprzejmości Jump Studios Wyrzeźbione zakamarki do siedzenia, stoły i bar tworzą całość skorupy, która jest pokryta gumowymi dyskami podobnymi do bąbelków.
Niektóre z dysków zostały wydrążone i wstawione w diody LED, podczas gdy inne pozostały puste, aby służyć jako pojemniki na wszystkie ważne puszki i szklanki.
Jump pracował obok konstruktora stolarki i inżyniera Nicholasa Alexandra przy budowie wnętrza, które musiało spełniać surowe normy morskie w takich kwestiach jak wentylacja i bezpieczeństwo przeciwpożarowe, a jednocześnie spełniało wymagania operacyjne łodzi podwodnej.
Dzięki uprzejmości Jump Studios Projekt polegał na dopasowaniu obiektu niemal dokładnie do rozmiarów łodzi podwodnej w środku.
przez dwa małe włazy.
Komponenty zostały wykonane na warsztatach Nicholas Alexander w Londynie (po dokładnym pomiarze łodzi podwodnej ze swojej bazy w Szwecji), zanim zostały wywiezione do Szwecji i zmontowane w temperaturach poniżej zera.
Istniejące warunki i plany Zwycięzca konkursu Evelyne Gridelet i dwóch gości przewieziono z Belgii na oddaloną wyspę Högmarsö w archipelagu sztokholmskim, gdzie wsiedli do łodzi podwodnej na wyprawę na dno Bałtyku.
plan i sekcje
[hasła pokrewne: olx rybnik, flegamina baby, olx ełk ]

Powiązane tematy z artykułem: flegamina baby olx ełk olx rybnik