Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : AIA 2012: Architekci leczenia

3 miesiące ago

453 words

Po trzech dniach inspirujących sesji inauguracyjnych, seminariów informacyjnych, ekskluzywnych wycieczek, nieocenionych możliwości nawiązywania kontaktów i imponującego expo, Amerykański Instytut Architektów zakończył Krajową Konwencję 2012 specjalnym hołdem dla architektów odpowiedzialnych za pomniki po 9 września i odbudowy wysiłków.
Ci.
Architekci leczenia.
niezmordowanie współpracowali, aby przemienić ciemność smutku spowodowaną atakami z 11 września na triumf nadziei w rannych obszarach Shanksville w Pensylwanii; Pentagon; i stronę World Trade Center.
Robert I.
Davidson, FAIA, jest starszym wiceprezesem STV w Nowym Jorku i odpowiada za planowanie i projekt stacji PATH Intermodal Station World Trade Center.
Robert I.
Davidson, FAIA.
Blogu Muzyk, artysta i uznany na całym świecie architekt Daniel Libeskind, AIA, jest odpowiedzialny za plan generalny Ground Zero w Nowym Jorku.
Daniel Libeskind, AIA.
Blogu David M.
Childs, FAIA, jest Przewodniczącym Rady Emerytów SOM.
Zaprojektował Seven World Trade Center i One World Trade Center (formalnie Freedom Tower) w Nowym Jorku, który niedawno stał się najwyższą wieżą w Nowym Jorku.
David M.
Childs, FAIA.
Blogu Michael Arad, AIA, był kluczowym architektem dla National Memoriał 11 września i Muzeum w World Trade Center w Nowym Jorku, którego.
Reflecting Absence.
pomnik został wybrany przez Lower Manhattan Development Corporation z ponad 5000 wpisów zgłoszonych w międzynarodowym konkursie w 2003 roku.
Michael Arad, AIA.
Blogu Craig Edward Dykers, AIA, jest współzałożycielem Snohetta.
Służył jako kluczowy architekt dla National Memorial 11 września i Muzeum w World Trade Center w Nowym Jorku.
Craig Edward Dykers, AIA.
Blogu Steven M.
Davis, FAIA, jest partnerem nowojorskiej firmy David Brody Bond.
Jest kluczowym architektem dla National Memoriał i Muzeum 11 września w World Trade Center w Nowym Jorku.
Steven M.
Davis, FAIA.
Blogu Santiago Calatrava, FAIA, jest inżynierem, artystą i uznanym na arenie międzynarodowej architektem, który niedawno ukończył Trinity River Bridge w Dallas.
Calatrava zaprojektował World Trade Center Transportation Hub, który jest obecnie w trakcie budowy i planowany do ukończenia pod koniec 2014 lub na początku 2015 roku.
Santiago Calatrava, FAIA.
Blogu Każdy z wyróżnionych architektów podzielił się swoją historią, opisując ich głębokie połączenie z tragicznymi wydarzeniami z 11 września.
Następnie dołączyli do nich reszta honorowych architektów uzdrawiania, w tym Paul Murdock, AIA; Julie Beckman; Keith Kaseman; Ridgely Dixon, AIA; Craig A.
Morgan, AIA; Christopher Fromboluti, AIA; Ronald E.
Fidler, FAIA; i Mary Oehrlein, FAIA.
Po wielkich oklaskach wszyscy członkowie zespołu architektów zalali scenę, ponieważ oni również zasłużyli sobie na wyróżnienie za ciężką pracę i talent.
Wspomnienia z 9/11 i wysiłki odbudowy były możliwe dzięki zaangażowaniu i współpracy wszystkich uczestniczących architektów.
Architekci leczenia.
Blogu
[patrz też: kieliszek do likieru, profitech opole, hurtownia budowlana wrocław ]

Powiązane tematy z artykułem: hurtownia budowlana wrocław kieliszek do likieru profitech opole