Skip to content

Budownictwo i architektura : Śródmieście LA Hotel / XTEN Architecture

5 miesięcy ago

584 words

Dzięki XTEN Architecture XTEN Architecture planuje nowy, 65 000 stóp kwadratowych hotel w centrum Los Angeles w Kalifornii.
Monolityczna betonowa struktura zostanie wyrzeźbiona przez system szczelin i plastry, które wprowadzają światło, powietrze i widoki głęboko do budynku.
Wyposażony w lobby oparte na wynikach, dwa podziemne bary, restaurację i taras na dachu z basenem o nieskończonej powierzchni, ten średnioziomowy hotel z pewnością przyciągnie uwagę.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej! + 20 Znajduje się na działce o wymiarach 50 × 150 stóp w centrum Los Angeles, wolnostojąca betonowa konstrukcja zostanie otoczona alejkami i ulicami.
Pozwoli to na kontrastowanie szczelin i dematerializowanie monolitycznej jakości budynku.
Te podwójne wysokości zwiększają fasad hotelu i zapewniają naturalne światło, świeże powietrze, widoki na miasto, tarasy i obszary do nasadzeń i instalacji artystycznych.
Dodatkowo, linia szklanej obudowy jest ustawiana zmiennie w odległości od 5 do 20 stóp z dala od obwodu betonu, aby zachować zgodność z kodami ogniowymi.
Dzięki XTEN Architecture Hol to abstrakcyjna, wielozadaniowa galeria i przestrzeń do ćwiczeń spoczywająca na podłodze pokrytej cegłami odzyskanymi z istniejącego budynku paczki.
Wschodnia ściana jest kształtowana przez trzy otwory: wystającą szklaną skrzynkę pracowni rezydencjalnej; środkowe przejście do głównego holu i restauracji; i wielopoziomowy automat przez hotel na zewnątrz.
Dzięki uprzejmości XTEN Architecture Pokoje hotelowe są pomyślane jako stałe bryły, które swobodnie poruszają się w ramach konstrukcyjnych dostarczanych przez ogólny betonowy monolit.
Te objętości są ubrane w bardziej pociągające materiały, takie jak drewno, szkło i biały tynk.
Dzięki uprzejmości XTEN Architecture Od wewnątrz budynek jest lekki, przestronny.
Widoki pojawiają się zewsząd, wizualnie łącząc ludzi z miastem, krajobrazem i innymi częściami budynku.
Strategia slotów ujawnia jedno użycie innym, tworząc momenty zestawienia i nieprzewidziane wielopiętrowe widoki w całym budynku.
Dzięki XTEN Architecture Trzy popularne obszary w hotelu to dwa podziemne bary, do których można dostać się potajemnie z doku załadunkowego alejki lub przez salę obsługi wind i publiczną restaurację, która przechodzi przez środek budynku.
Ta restauracja jest pomyślana jako skompresowana przestrzeń, która otwiera szerokość paczki do przejść w okolicy.
Dzięki architekturze XTEN Pozostając w zgodzie z ogólnym językiem budynku, szczeliny zamykają się i przechodzą przez dach, zapewniając cień słoneczny i prywatność z wyższych sąsiednich budynków.
Duże otwory w betonowej ramie panoramiczne panoramy południowo-zachodnie nad Los Angeles.
Basen bez krawędzi na dachu rozciąga się na całą szerokość zachodniej fasady, tworząc niepowtarzalny punkt widokowy, z którego można podziwiać miasto, zachód i horyzont.
Dzięki uprzejmości XTEN Architecture Nieformalna, niedokończona jakość betonu jest celowa i kontrastuje z precyzją geometrii budynku.
Chropowaty beton odnosi się również do innych odzyskanych i zregenerowanych materiałów używanych w całym hotelu.
Szczegóły przedstawiają bogaty las, poczerniałą stal i polerowane szkło.
Dzięki uprzejmości XTEN Architecture Architects: XTEN Architecture Lokalizacja: Los Angeles, Kalifornia, USA Dyrektorzy: Monika Haefelfinger, SIA i Austin Kelly, Zespół projektowy AIA: Scott Utterstrom, Qichen Cao, Matthew Rosenberg, Dayuan Fu, Katie Green, Michael Hasey, Xian Chi Obszar projektu: 65 000sf Renderings: Dzięki uprzejmości architektury XTEN Dzięki uprzejmości XTEN Architektura dzięki uprzejmości XTEN Architecture
[patrz też: pompa ciepła powietrze woda koszty eksploatacji, olx rybnik, jak czytać księgę wieczystą ]

Powiązane tematy z artykułem: jak czytać księgę wieczystą olx rybnik pompa ciepła powietrze woda koszty eksploatacji