Skip to content

Budownictwo i architektura : Globalne Centrum Badawczo-Rozwojowe / Broadway Malyan

6 miesięcy ago

337 words

Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Broadway Malyan uzyskał ostatnio gwarancję pełnego zakresu usług projektowych w zakresie dostarczania globalnej siedziby, badań i rozwoju, gościnności i centre gości w Chinach.
Będą świadczyć usługi planowania przestrzennego, architektury i projektowania krajobrazu dla projektu, od koncepcji po szczegółowy projekt i dostawę na miejscu, a centrum stanie się globalnym centrum badań nad hybrydowym ryżem, wizytówką zrównoważonego rozwoju i międzynarodowym miejscem wypoczynku w Qixianling obszar Hainan, najbardziej wysuniętej na południe prowincji Chin.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Położony w hrabstwie Baoting, na północ od Sanya, na wyspie Hainan, w ośrodku.
Shennong Valley Resort.
będzie siedział w zachwycającym miejscu o powierzchni 35 akrów między słynnymi.
Qixianling Seven Angels.
grzbiet górski i tarasowe pola ryżowe w dolinie.
Projekt zmaksymalizuje widok na grzbiet i doliny poniżej dla gości przebywających w nowych luksusowych willach prywatnych, wielkoformatowych willach klubowych i luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu wypoczynkowym, obsługiwanym przez Intercontinental Hotel Group i obejmującym zaplecze konferencyjne i spa.
Program obejmie również nowe muzeum ryżu hybrydowego, prezentujące nowe technologie produkcyjne, rozwiązania globalne i historię uprawy ryżu w Azji, która sama w sobie jest historią cywilizacji.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Klient, firma Grand Agriseeds Technology, jest liderem na rynku w zakresie super wydajnych hybrydowych metod produkcji nasion ryżu, których prekursorem jest profesor Yuan Longping, ojciec hybrydowego ryżu .
Centrum jest pomysłem przewodniczącego Grand Agriseeds Technology, pana Huanga Peijina.
Jego wizja zakłada, że obiekt będzie odgrywał strategiczną rolę w realizacji ambicji firmy, aby stać się wiodącym światowym innowatorem w dziedzinie hybrydowego ryżu o wysokiej wydajności i liderem krucjaty w celu złagodzenia przyszłych światowych kryzysów żywnościowych.
Będzie to również odzwierciedlać zaangażowanie firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju, lokalnego środowiska i integracji innowacyjnych zielonych technologii.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan
[więcej w: projekt obory, olx częstochowa, jak czytać księgę wieczystą ]

Powiązane tematy z artykułem: jak czytać księgę wieczystą olx częstochowa projekt obory