Skip to content

Architektura 21szego wieku : Baidu Science and Technology Campus / ZNA Architects

5 miesięcy ago

265 words

Dzięki uprzejmości ZNA Architects Ogólna strategia planowania kampusu dla Baidu Science and Technology Campyus przez ZNA Architects składa się z parku ekologicznego i okrągłej głównej ulicy.
Konsolidując zieloną przestrzeń, starają się osiągnąć maksymalną granicę budynku, aby skorzystać z otaczającego widoku parku, jednocześnie tworząc wielki gest dla parku.
Dodatkowo, aby stworzyć wysoce wydajną i elastyczną powierzchnię biurową, zaprojektowali wyjątkową, ale różnorodną, okrągłą główną ulicę, aby połączyć różne przestrzenie robocze, takie jak nauka, spotkania, rozrywka, rekreacja i obszar F & B, aby utworzyć centrum społeczności.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
To rozwiązanie dla parku ekologicznego służy nie tylko samozainteresowaniu pracowników Baidu zespołowi Baidu, ale także przekazuje oczekiwaniom ogółu społeczeństwa wizerunek Baidu dla społeczeństwa.
Pierścień wokół zatopionego ogrodu tworzy ogród botaniczny, który może dostarczyć doświadczeń różnych scen w różnych porach roku.
Jednocześnie jest to element ekologiczny w krajobrazie.
Dzięki uprzejmości ZNA Architects Wzdłuż tej okrągłej ulicy przydzielamy różne obszary robocze i dzielimy się zasobami, koncentrując się na gromadzeniu i współpracy, a także pozwalając na elastyczność i adaptację, dzięki czemu bardzo efektywny zespół projektowy restrukturyzuje się i wewnętrzna komunikacja jest wspierana przez ten budynek strategia planowania.
Dzięki uprzejmości ZNA Architects Architekci: ZNA Architects Lokalizacja: Pekin, Chiny Klient: Baidu, Inc.
Powierzchnia serwisu: 6,5 ha Powierzchnia budynku: 170,120 m2 Status: Konkurencja Rok: 2011
[podobne: domowe stacje uzdatniania wody, pompa ciepła powietrze woda koszty eksploatacji, projekt obory ]

Powiązane tematy z artykułem: domowe stacje uzdatniania wody pompa ciepła powietrze woda koszty eksploatacji projekt obory